« دی,1397 »
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 

نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف


نمایش نتایج
 

تبلیغات 

آب و هوا


N/A°F

نامشخص

Shiraz

احساس دما: N/A°F
باد: N/A N/A mph
میدان دید: N/A Mi
رطوبت: N/A%
طلوع خورشید: N/A
غروب خورشید: N/Aprovided by weather.comلینک ورود به کلیه بخش نامه ها


 ا
علام نيازهاي آموزشي شش ماهه دوم سال 1395

با سلام و احترام :


به استحضار مي رساند در راستاي اجراي بند 2 ماده 4 دستورالعمل نظام آموزش و توانمند سازي كاركنان غير هيات علمي در خصوص برنامه ريزي دوره هاي آموزشي شش ماهه دوم سال جاري ، خواهشمند است دستور فرماييد مسئول آموزش آن واحد نيازهاي آموزشي شغلي (ويژه كادر بهداشت و درمان) را با استفاده از فرمهاي نيازسنجي استخراج و پس از تاييد بالاترين مقام مسئول واحد حداكثر تا تاريخ 1/6/95 در قالب فرم پيوست به معاونتهاي مربوطه ارسال نمايند .


مسئولين محترم آموزش معاونتهاي ستادي نيز شايسته است فرمهاي مذكور را جمع بندي و پس از بررسي لازم ، جهت طرح و تاييد در كميته آموزش و توانمند سازي دانشگاه حداكثر تا تاريخ 15/6/95 به اين مديريت ارسال نمايند .

بديهي است اجراي دوره هاي آموزشي شغلي (ويژه كادر بهداشت و درمان) صرفا بر اساس عناوين تاييد شده در كميته آموزش و توانمند سازي دانشگاه خواهد بود . 

بخشنامه شماره 785428/95 مورخ : ١٨ / ٠٥ / ١٣٩٥ (کلیک کنید)

دستورالعمل برگزاري دوره هاي آموزشي سال ١٣٩٥ (کلیک کنید)


رعايت نكات مهم آموزشي در سال 95
با سلام و احترام :


   پيرو بخشنامه شماره 595145/95 مورخ : 29/1/95 در راستاي اجراي دستورالعمل برگزاري دوره هاي آموزشي ، بدينوسيله ضمن اعلام نكات مهم آموزشي در سال جاري ، خواهشمند است دستور فرماييد مسئول آموزش آن واحد نكات فوق را به كليه كاركنان زير مجموعه اطلاع رساني نمايند .


1- پيرو نامه شماره : 530379/94 مورخ 8/12/94 با توجه به اينكه امكان ثبت نام دوره ها توسط كاركنان نيز از طريق سامانه يكپارچه كارمند فراهم گرديده است ، ضروري است كليه كارمندان حداقل هر سه روز يكبار به سامانه كارمند مراجعه و نسبت به ثبت نام و شركت در دوره هاي مجاز اقدام نمايند .


2- با توجه به ماده 11 دستورالعمل نظام آموزش و توانمند سازي منابع انساني، واحدهايي كه بدون هماهنگي با اداره آموزش ضمن خدمت ، اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي نمايند دوره هاي برگزار شده فاقد امتياز و اعتبار لازم خواهد بود و مسئوليت پاسخگويي به شركت كنندگان به عهده واحد برگزار كننده دوره خواهد بود 


3- نظر به اينكه برنامه ريزي و اجراي دوره هاي حضوري از اهميت خاصي برخوردار مي باشد وليكن متاسفانه مشاهده مي گردد برخي از كاركنان با غيبت خود در دوره هاي آموزشي باعث بي نظمي ، اتلاف وقت و هزينه و همچنين اخلال در برنامه ريزي هاي آموزشي مي گردند لذا بدينوسيله اعلام مي گردد از ابتداي سال جاري كاركناني كه در دوره هاي آموزشي حضوري ثبت نام نموده وليكن به دلايلي غيبت نمايند ، غيبت آنان غير موجه محسوب شده و ضمن اينكه دوره مذكور در كارنامه آموزشي آنان ثبت نخواهد گرديد از سقف ساعات آموزشي مصوب آنان (به ميزان ساعت دوره ثبت نام شده ) كاسته خواهد شد . ضمنا كاركنان مي توانند تا 2 روز قبل از برگزاري در صورت عدم تمايل به شركت در دوره ، انصراف خود را به رابط آموزش محل خدمت خود و يا به اداره آموزش ضمن خدمت دانشگاه اعلام نمايند . ضمنا غيبت كاركنان در موارد اضطراري و غير مترقبه مانند فوت بستگان درجه يك (همسر ، فرزند ، پدر و مادر ، برادر و خواهر) با ارائه مدارك مستند و تشخيص مديريت منابع انساني موجه محسوب مي گردد لازم به ذكر است غيبت در صورت ماموريتهاي اداري مجاز تلقي نمي گردد .

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-8-3 11:53    آمار بازدیدکنندگان   :  24748        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ     
 


تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به شبكه بهداشت و درمان شهرستان داراب مي باشد

آدرس : داراب-خيابان پيروزي