« شهریور,1396 »
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف


نمایش نتایج
 

تبلیغات
آموزش مسایل بهداشت حرفه ای      
     آموزش بهداشت حرفه ای  آن بخش از مراقبت های بهداشتی است که بر تاثیر عوامل رفتاری بر پیشگیری از بیماری های شغلی تکیه نموده و با شاغلینی آغاز می شود که سالم بوده و علاقمند به توسعه معیارهای سلامت فردی و اجتماعی هستند و به آنها در گسترش شیوه انجام کار سالم و موثر در حفظ و ارتقای سلامت کمک می کند.
آموزش مبانی بهداشت شغلی ترکیبی از تجارب یادگیری تسهیل کننده اتخاذ داوطلبانه رفتار سالم در محیط کار و زندگی می باشدکه منجر به تامین ، حفظ و ارتقای سلامت شده و ترکیبی از حمایت های آموزشی ، ساختاری ،اقتصادی و محیطی را برای تعالی رفتار سالم در محیط کار آموزش می دهد .
آموزش مبانی بهداشت شغلی هرچند وظیفه ای ایست برای تمام کاردانان و کارشناسان بهداشت حرفه ای اما خود علمی است که ریشه در مجموعه ای از علوم تربیتی ، رفتاری، روان شناسی ، مردم شناسی ، جامعه شناسی ، ارتباطات ، اطلاعات پزشکی و بهداشتی داشته و متناسب با توسعه این علوم و گذر دوران و رشد صنایع توسعه می یابد.
لذا در همین راستا و احد بهداشت حرفه ای جهت ارتقاء سطح سلامتی شاغلین کارگاهها اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید امید است با ارتقاء سطح سلامتی شاغلین شهرستان شاغلینی سالم ،شاد و کار آمد در کارگاهها مشغول بکار باشند.
ضمنا کلیه کارگاهها و اصناف شهرستان می توانند جهت درخواست برگزاری دوره آموزشی جهت شاغلین تحت پوشش خود با مسئول برنامه هماهنگی نمایند.

تلفن هماهنگی با مسئول برنامه ها (اقای رعیتی)
07153540011 داخلی 164
تقویم آموزشی جهت کارگاهها و شاغلین شهرستان داراب
 
عنوان دوره محل برگزاری گروه هدفمدرس توضیحات 
 ارگونومی کاربردی  کلیه شاغلین مهندس الیاس جعفر پور
آقای حسین رعیتی
 منتظر در خواست شما
 افت شنوایی و راههای کاهش عوارض ناشی از صدا  شاغلین در معرض صدا مهندس الیاس جعفرپور و آقای حسین رعیتی منتظر درخواست شما
 بیماری های ناشی از گرد و غبار چوب و راههای کاهش عوارض بیماری های ریوی  شاغلین در معرض گرد و غبار چوب(نجار ها) مهندس الیاس جعفرپور منتظر درخواست شما
 بهداشت کشاورزان  شاغلین بخشهای کشاورزی (دامداری،گلخانه های صنعتی ،مرغداری ها و .... مهندس الیاس جعفرپور
آقای حسین رعیتی
 منتظر تماس شما
 بیماری های ناشی از گرد و غبار سیلیس  شاغلین تیرچه بلوکی ها ،موزائیک زنی ها ،سنگ بری ها  و دیگر شاغلینی که با سیمان سرو کار دارند. مهندس الیاس جعفرپور منتظر تماس شما
 بیماری های پوستی ناشی از کار  شاغلینی که پوست بدنشان با مواد شیمایی از قبیل روغن ،بنزین ،رنگ ها و حلالها تماس دارد مهندس الیاس جعفرپور منتظر تماس شما
     
     
     
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-7-1 11:38    آمار بازدیدکنندگان   :  13405        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ     
 


تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به شبكه بهداشت و درمان شهرستان داراب مي باشد

آدرس : داراب-خيابان پيروزي